2011. febr. 8. 19:42
1/3 DudoloPocok válasza:
x^2+y^2+4y=0
x^2+(y+2)^2-4=0
x^2+(y+2)^2=4
innen középpont : (0,-2)
sugár 2
3/3 anonim válasza:
Mi gimi másodikban tanultuk.
A válasz nagyon precíz, graccsa.