2011. febr. 7. 21:16
1/3 anonim válasza:
28/7=4
fiúk = 3x4 = 12
lányok = 4x4 = 16
(ell.: 12+16 = 28)
Tehát 12 fiú, és 16 lány jár az osztályba.
2/3 A kérdező kommentje:
köszii. kaptál tőlem egy pipát ; )
2011. febr. 7. 21:22