Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki olvasta a sorstalanságot?

Ki olvasta a sorstalanságot?

Figyelt kérdés

Lassan kéne a tartalma, de az a baj hogy rengeteg mindenre kell még készülni és egyszerüen nincs időm elolvasni, és napi 6-8órát meg nem ülhet az ember a könyv felett. A segítségeteket kérem. Aki olvasta és kérdezte már tőle a tanára az légyen szíves írja le mire kell figyelni a történetbe. kb a 60.oldalig elolvastam, de egy vicc, hogy 1 hetet kaptam rá...:S szóval segítsetek légyszi, ez most nagyon fontos nekem. Ha esetleg még tudtok olyanokat ami eltérés a film és a könyv között, vagy a filmbe nincs benne azt is írjátok le légyszi (találkoztam már ilyennel)Kösz, minden hozzászólót felpontozok...

találtam egy rövidítést, írjatok, hogy szerintetek milyen:

[link]


2011. jan. 30. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ez a rövidítés jó, ha ezt átnézed, akkor nagyjából tudni fogod, mik a főbb pontok a könyvben, mire kell figyelni. Ez a könyv tartalmi kivonata, jól le van írva benne a tartalom, a történet, de az egész könyvet csak akkor fogod tudni elmesélni, ha te magad olvasod el.


Viszont ha most sürgősen kell, akkor jó lehet ez is, hiszen ha elolvasod is az egész művet, kérdéses, hogy neked mi marad meg belőle, te melyik mozzanatokat ragadod ki a történetből.


De azt ajánlom, azért olvasd el a könyvet is, ha lesz időd, mert egy igen értékes munka.


A filmet én nem néztem végig, belenzéztem, de szerintem sehol nincs a könyvhöz képest, úgyhogy nem javasolám, hogy arra támaszkodj, inkább erre a rövidítésre.

2011. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ne szórakozz már, ez a könyv kb. 300 oldal. Maximum két nap alatt el lehet olvasni.
2011. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan ennek a rövidítésnek alapján írtam az olvasónaplómat.3 jegyet kaptam rá mind 5ös lett:D Úgyhogy sztem neked is jó lesz ez.Én a filmet nem láttam,tehát abban nem tok segíteni.De sztem arra van időd h azt megnézd.Kikapcsolódás és tanulás is egyben;)
2011. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi, ha van még vmi akkor írjátok le légyszi.

(lehet, hogy el lehet olvasni két nap alatt, de van más tárgy is amiből szorongatnak minket, és nem csak az iskolának kell élni, kell magánélet is. Ha 1hónap lett volna rá elolvastam volna.)

2011. febr. 1. 13:45
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Én sosem olvastam el a teljes törénetét, a videóját néztem meg anno és azt a füzetben lévő vázlatot olvasgattam, amit óránk írtunk, olvastam hozzá rövidítést - mindezt érettségi előtt. teljesen jó lett, hiszen négyesről ötösre tornáztam vele az érdemjegyemet, tehát szerintem tökéletes! ;)


L19

2011. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hányadikas vagy, hogy el kell olvasni?
2011. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!