Van két feladat, és nem vagyok benne biztos, hogy jól oldottam meg, mert nincs meg a megoldása.
*****
Előre is köszi!
* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 17. 16:55
1/2 anonim válasza:
a.) [(cosx*arcctgx)'*x^3-(cosx-arcctgx)*3x^2]/x^6=
[(-sinx*arcctgx+cosx*(-1/1+x^2))*x^3-(cosx-arctgx)*3x^2]/x^6
x^2-tel még le tudsz egyszerűsíteni
2/2 anonim válasza:
b.) 1/2*2*ctgx*(-1/sin^2x)+(1/sinx)*cosx=
-ctgx/sin^2x+ctgx