2011. jan. 17. 15:36
1/2 DudoloPocok válasza:
m*a=F-F(s) ahol F(s)=m*g*u u-a surl együttható
a =(F-F(s))/m
a=(200-80)/40 a=3 m/s^2
és u=F(s)/mg u=80/(40*10) U=0,2
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2011. jan. 17. 17:47