Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit rajzolhatnék a Légy jó...

Mit rajzolhatnék a Légy jó mindhaláligról?

Figyelt kérdés
Elég egy tárgy, de akár lehet egy "jelenet" is. Én nem olvastam sajnos a könyvet (nem kell leszóli érte, a nyáron 5 könyvet olvastam meg a téli szünetbe 2-t)
2011. jan. 13. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest a Légy jó mindhalálig egy elég jó könyv, nem tudom milyen iskolád lehet.

De én mondjuk egy lottó szelvényt rajzolnék (reskontó). Vagy azt, hogy a Lutriban van a Nyilas Misi. Vagy ahogy egy öreg embernem olvas egy kisfiú. Vagy ahogy elrejti a kisfiú egy másik kisfiú bicskáját (nehéz úgy magyarázni, hogy nem olvastad).

Nézz meg egy olvasónaplót, és dönts te, de azért remélem segítettem.

2011. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen segítettél, az is lehet hogy egy bicskát rajzolok, vagy egy Csokonai könyvet. Mert valamennyit hallottam a könyv felől :)
2011. jan. 13. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!