2011. jan. 10. 19:27
3/5 anonim válasza:
igen,1/2...
mert végigszorzod x-el,kivonod az 1x-t,lesz 2x...1/2=1/2...
1+1/x=3
1x+1=3x
1=2x
x=1/2...
4/5 A kérdező kommentje:
de ha vissza ellenőrzöm, akkor nem ennyi lesz. :|
2011. jan. 10. 19:42
5/5 anonim válasza:
Dehogynem, mivel 1/0,5 az 2. És 1 meg 2 az 3.