Hatarozd meg az osszes olyan termeszeyes szamot, amelyet 28-cal osztva, maragekul a hanyados negyzetevel egyenlo szamot kapsz!2011. jan. 9. 16:19
1/4 A kérdező kommentje:
bocsi..........rossz helyre raktam ki a kerdest.........de attol meg probalkozhatsz...
2011. jan. 9. 16:21
2/4 anonim válasza:
Mi van, ez a házid és lusta vagy gondolkodni? :D :P
3/4 bumbi02 válasza:
0,29
0/28=0 maradék 0 = 0x0
29/28=1 maradék 1 =1x1
60/28=2 maradék 4 = 2x2
93/28=3 maradék 9 = 3x3
128/28=4 maradék 16= 4x4
165/28=5 maradék 25= 5x5
ha jól értelmeztem a feladatot akkor ennyi van.
4/4 A kérdező kommentje:
nem ez a hazim.......................ha nem toom akk inkabb kilesem hatulrol a megoldast
2011. jan. 27. 15:47