Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Melyik módszert válasszam?

Melyik módszert válasszam?

Figyelt kérdés
A töri tanárunk felkínált egy olyan lehetőséget,hogy lehet javítani.Lehet kis előadást csinálni,ami min 4 oldal és csak 5-t lehet rá kapni vagy tanulunk és röpdolgozatot írunk, ami lehet 1-5 között.Na most én 4-es és 5-ös között vagyok.Viszont ha rosszul sikerülne,akkor csak 4-es lehetek.Írni 4-oldalt meg nem szeretnék,mert nem nagyon érek rá.
2011. jan. 9. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szánsz rá időt, hogy megírd, akkor javítani sem akarsz. Olyan nincs, hogy nem érsz rá ha kell az 5-ös.
2011. jan. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval. És megérdemled a 4-est.
2011. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bretso ***** válasza:
Az 5-ösért dolgozni kell. Jó lesz neked az a négyes is. Vicc, hogy nem tudsz megírni 4 oldalt...
2011. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jó anyagot választasz össze, fél óra alatt meglehet írni azt az öt oldalt. Te tudod igazából, de ha szeretnéd, szívesen mutatok pár oldalt, ahonnan lehet jó kiselőadást írni :)
2011. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!