Lehetséges válaszok: A.92, B.93, C.112, D.114, E.115 Levezetve!2011. jan. 7. 13:08
1/2 anonim válasza:
90:8=11,25 (1db csoki)
1300:11,25=115,55555555555
2/2 anonim válasza:
1300/90=14,44 tehát 14 csomagot tudsz venni, az 14*8=112 db csoki.
Marad még 1300-(14*90)=40 koronád, abból 2 db külön csokit tudsz még mellé venni.
A helyes válasz a 114.