Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol házi!? 15 mondatot...

Angol házi!? 15 mondatot kellene írni, hogy mit csináltam és mit nem téli szünetbe.

Figyelt kérdés

What did I do in the winter holiday ? <- ez a cím, és 10 mondatot kell írni,múlt időt kell használni ( was/were/did...) Kérlek titeket segítsetek ! Holnapra kell..:S

Köszönöm előre :)


14L


2011. jan. 4. 17:45
 1/6 anonim válasza:
én sajnos nem tudok helyesen mondatot forditani..de probald meg a Google forditoban!
2011. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem látok a gondolataidba, hogy mit csináltál a szünetedben! Legalább írd le, hgoy mit kéne átfordítani.
2011. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
I was at home during the winter holiday. It was so fantastic! I spent all my time with my family. The winter holiday was relatively long so I could sleep a lot. The Christmas was joyful: I got a lot of beautiful presents from my parents. I was happy when I got the presents. The New Year Eve was on Friday and I spent that day with my best friends. The holiday was great!
2011. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem láttok a gondolataimba.Csak egy-két ötlet kellene.Pl Családommal voltam,sétáltam,pihentem,szánkóztam,meglátogattam a nagymamám,nem tanultam,nem olvastam sokat...stb
2011. jan. 4. 17:56
 5/6 A kérdező kommentje:
És ezt fogalmazás szerűen,mondatokba kellene foglalnom.Utolsónak nagyon köszönöm ! Kérlek még írjatok.
2011. jan. 4. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:

I sledged (szánkóztam) a lot during the winter holiday. There was big snow and I sledged a lot with my friends. Before Christmas the weather was warmer so the snow disappeared: I walked and visited my grandmother who waited me with her special cake.

I read a good book during the nights and after i watch it on DVD. The story and the music of the film was realy fantastic!

2011. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!