Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan írjam meg a házi...

Hogyan írjam meg a házi dolgozatomat?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsen valaki. Kaptunk egy házi dolgozat témát, ki kell választani egy biztosítót és egy életbiztosítási termékéről kell írni, amelynek terjedelme maximum 1.5 oldal lehet. Viszont kikötés volt, hogy ne az internetről másoljuk ki.

Én ezt az anyagot jónak tartom ahhoz, hogy ez alapján megírjam a beadandómat.


[link]


Viszont a kérdés az hogy hogyan írjam meg ha ezt fel se használhatom? Hogy kezdjek neki? Ötleteket várok ezzel kapcsolatban. Köszönöm előre is ha valaki segít!:)


2010. dec. 31. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Arról nem volt szó, hogy nem használhatod fel. Fogalmazd át, bővítsd egy kicsit guglival.
2010. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Abban nem tudsz nekem segíteni hogy hogyan kezdjem el? Mert az oké, hogy kifejtem a biztosítási terméket, de mi legyen a bevezetőben???
2010. dec. 31. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod. Azt se tudom, milyen iskolába jársz, hány éves vagy. Te tudod, mit várnak el tőled.
2010. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D Köszi.. Ennél több információt én se kaptam csak amit leírtam. :) Na mindegy. Boldog Új Évet!
2011. jan. 1. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!