Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angyalkázásnál egy elég...

Angyalkázásnál egy elég hisztis, újgazdag csajt húztam, és verset kell róla írni. Hogy írjak verset?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tudom, hogy kezdjek bele, pedig már sürget az idő. :/ Nem vagyok én költő... Hogy? Mit? Merre? :D

11/L


2010. dec. 16. 21:45
 1/4 anonim válasza:
:D de jó fej vagy... Attól is függ, hogy milyen hangvételűt szeretnél írni. Mármint ok h karácsonyit. Legyen vicces, komoly, sznob... Indulj ki a kinézetéből...
2010. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Barna a haja, zöld a szeme, és olyan hullafehér szegény. :D Nagyon vékony, nem olyan jó tesiből, többi tantárgyból egész jó (4 - 5). Nagyon szeret a középpontban lenni, fiúkkal megvan, igazi pletykafészek. :D Kissé nagyképű, önző, gonosz, de tud aranyos lenni. Úgy kb. ennyi :)
2010. dec. 16. 21:53
 3/4 anonim válasza:

van 1 ötletem: mi lenne ha elmondanád a kereszt nevét és csinálsz egy olyan kis mondóka szerűséget mint pl a nevem Réka szal nekem így nézne kiÉ

R- és írsz R betűvel kezdődő mondatot

É- itt é-vel írsz

K- itt k-val

A- itt pedig a-val

remélem segítettem de ha akarod írd le a nevét és megírom neked :D

üdv: Kristine -vagy Réka tök mindegy xD)

2010. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
54%

Utolsó ok a verses...Nagyon szivesen h segítettem meg 1 hülye fantáziátlan kiscsaj helyett gondolkodtam és meg is köszönted -.-

Szép h ilyen bunkók vannak

Bcs az oltásért...

2011. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!