Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Megcsináljam az éves munkát?

Megcsináljam az éves munkát?

Figyelt kérdés
8.osztályos vagyok és a földrajz tanárom év elején mondta,hogy csinálni kell éves munkát.Ebbe az éves munkába bármit lehet írni,a lényeg az,hogy kötődjön a faluhoz egy kicsit.Lehet csinálni fotóalbumot,videófelvételt,hangfelvételt stb.Ezt az éves munkát május 20-21 körül nézné meg.Aki nem csinálja meg az megbukik.Akkor is ha 5-t kapott volna!De fordítva is hogyha megbukott volna akkor kaphat 4-5-t.Na most felvételin a 7.o évvégi és 8.o félévi számít.A 8.o évvégi nem számít.Mert ha megbukom földrajzból,akkor pótvizsgázhatok nyáron,ami nem nagy dolog ,hiszen nem kell mást tanulni csak a földrajzot és az könnyű.Most akkor megcsináljam vagy ne? Ötletek?
2010. dec. 9. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mért ne csinálnád meg? Egyáltalán hogy merül fel benned, hogy nem teljesíted a kötelező feladatot? El tudom képzelni, mennyire élveznéd nyáron a pótvizsgára készülést meg a pótvizsgát. A szüleid is el lennének ragadtatva. Hogy a fenébe okoz neked gondot néhány fénykép elkészítése? Kifejezetten szórakoztató elfoglaltság!
2010. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem...miért akarsz megbukni földrajzból? Nem látom a logikát a dologban. Itt a karácsonyi szünet, lesz időd kicsit kimozdulni a lakásból, simán megcsinálod egy-két nap alatt a feladatot, és kész. Nem kell a nyarat tanulással tölteni...Én örültem volna, ha nekünk ilyen kreatív feladatot kellett volna csinálnunk suliban.
2010. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megbukom földrajzból, mert az könnyű. Nem, nem matekból bukom meg, mert az nehéz. Én a könnyű tantárgyakból akarok megbukni. Nyáron akarok készülni.


Enyhe paradoxon... Nem értem a logikádat, de látom, hogy ez a legnagyobb baromság, amit valaha mondtál.


NE BUKJ MEG EGY KÖNNYŰ TANTÁRGYBÓL. FŐLEG NE SZÁNDÉKOSAN.

2010. dec. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az éves munka kb 20-30 oldal kell legyen,ami mellé lehet kép és videó.Túl sok ,ezért nem akarom megcsinálni.Sztem ti se csinálnátok meg.
2010. dec. 10. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Az összes osztálytársad meg fogja csinálni, garantáltan kellemesebb ez a kreatív, önálló alkotó munka, mint nyáron javítóvizsgára készülni. De meg is érdemled. Egyébként készülj fel rá, hogy középiskolában akkor legalább 8-szor fogsz javítóvizsgázni, mert ennyi házidolgozatot egészen biztosan kell írni.
2010. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!