Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy fordítsák ezt angolra?

Hogy fordítsák ezt angolra?

Figyelt kérdés
Csak amikor komoly kellett lenni, akkor nem tudta megőrizni ezt a tulajdonságát. Ilyenkor mindig röhögni kezdett és nem tudta abbahagyni. Például mindig amikor énekórán énekelni kellett, nem tudott, mert kellett kacagjon.
2010. dec. 6. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez milyen nyelven van?
2010. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De balfék vagy b@szki, ha nem tudsz magyarul sem akkor menj a féjszbukra vagy a napiszarra és ott Írdogáljál.Ha nem tudsz angolul akkor el lehet tolni a beled...ha meg igen akkor fordítsd le. Ez a fogalmazásomból egy részlet, talán ezért nem érted, hogy miről van szó, de attól függetlenül még le lehet fordítani...Most nem írom be az egész fogalmazást csak ezért a pár sorért.


Szólogass be anyádnak, már elegem van, hogy bejönnek egyesek a házi feladat témába és a szerencsétlen kérdezőt osztják, meg lenézik ilyen büdös barmok amilyen te vagy.

2010. dec. 6. 20:11
 3/8 anonim válasza:
46%
Only when it had to be serious, you could not keep this property. In this case, began to laugh and still could not stop. For example, when vokals hours always had to sing, he could not because they had kacagjon.
2010. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
73%

Utolsó vagyok inkább ne vedd figyelembe mert nem lett jó, csak véletlen küldtem el! Bocsánat!

Remélem valaki segít aki sokkal jobban tud angolul!

Segítség lehet a google fordító!

Még egyszer bocs!

2010. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak amikor komoly kellett lenni, akkor nem tudta megőrizni ezt a tulajdonságát. Ilyenkor mindig röhögni kezdett és nem tudta abbahagyni. Például mindig amikor énekórán énekelni kellett, nem tudott, mert kellett kacagjon.



When he had to be serious, he couldn't get much out of this quality. He started to laugh and couldn't stop. For example, he once had to sing during the music lesson, but he couldn't as he just had to laugh.

2010. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*always started to laugh


bocsi

2010. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen azoknak akik lefordították. Az első fordítónak üzenem, hogy nem baj ha nem helyes...legalább megpróbáltad. Ez is pontozni való plusz energiába került.
2010. dec. 7. 16:30
 8/8 anonim válasza:
14:43 vagyok és köszönöm a kedvességed, és még egyszer bocsi, hogy nem tudtam érdemben választ adni!
2010. dec. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!