Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segitetek németből? Help :S

Segitetek németből? Help :S

Figyelt kérdés

szóval ezekkel a szavakkal mondatokat kéne alkotni.

keine Zeit haben

langsam fahren

keine Lust haben

fahrrad

beim Spielen

Sakk spielen

Tischtenis spielen

nach Hause gehen


kérlek. ez az első évem németből egy szót nem tudok:S köszönöm szépen ha válaszoltok, főleg ha magyarul is leirjátok!!! hálás lennék!!


2010. dec. 1. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ich habe keine zeit meiner Mutter bei der Hausarbeit zu helfen.


Du sollst immer langsam fahren!


Ich habe keine Lust ins Kino zu gehen.


Für meinen letzten Geburtstag bekam ich ein Fahrrad.


Daniela wurde beim Spielen verletzt.


Ich kann nicht Sakk spielen.


Ich spiele gern Tischtennis.


Nach der Arbeit gehe ich nach Hause.



Próbáltam egyszerűeket írni, remélem nem tul bonyik.

2010. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 roxor3 ***** válasza:

Szia! Én németet tanulok 5. éve tanulom(8.os vagyok)

Hát először is tudok neked ajánlani egy oldalt ami lefordit neked minden szot: www.webforditas.hu csak pontosan ird be a szavakat és kidobja.


Másodszor?? mennyi mondat kell? más szavakat hozzá lehet irni?? mert én már sok uj szót tudok és látszodna hogy uj szavak vannak benne! de ha kell szivesen segitek

2010. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm, második pedig: nem fogok a webfordításról irni mert az egy kalap tudjuk mi.. és igen lehetnek benne új szavak de nem kell túlbonyolítani őket. pusz
2010. dec. 1. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!