Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kiselőadáshoz kéne segítség?...

Kiselőadáshoz kéne segítség? (lent)

Figyelt kérdés

Kiselőadást kell készítenem péntekre a dohányzásról. Nem szeretném az általános "A dohányzás árt az egészségnek", meg "milyen negatív következményei vannak" dolgot írni, hanem valami más szemszögből szeretném megközelíteni a témát. Csak az a gond, hogy nem tudom, miről lehetne írni, hol találok hozzá anyagot, van-e olyan dohányzásról szóló oldal, ami nem csak a negatív tényezőket írja le?

Nagyon hálás lennék, ha tudnátok segíteni!


2010. nov. 22. 17:20
 1/5 anonim válasza:
[link] nem tudom ez segít-e valamit... Itt az elterjedéséről, a történetéről van szó...
2010. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress rá a COPD betegségre!
2010. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak:

Köszönöm, tényleg érdekes, de én nem nagyon szeretem ezt az oldalt, mert bárki beleírhat bármit és nem ellenőrzik. Gondolom érted, de ha más nem lesz, akkor ez is megteszi.

2010. nov. 23. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Talán segítettem....

2010. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudok sokat hozzászólni, mint ami a cikiacigi oldalon van(szerintem egy jó oldal, csak a neve nem igaz).

Amúgy meg a wikipédia nem rossz oldal. Ha belegondolsz, csak olyanok írnak, akiket érdekel is a téma. Tényleg beírhat bárki bármit, de olyan rettenetes félreírásokkal én még SOHA nem találkoztam... Két azonos tartalmű, más kiadójú könyv esetén én több hibát láttam életemben, mint wikipédián (ez annak is köszönhető, hogy wikipédiához hasonló "lexikon" nem létezik).

Szóval a cikiacigi egy jó oldal, ajánlom mindenkinek, mert jó a megfogalmazása, és úgy egy az egyben érdekes. Szerintem.

2010. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!