2010. nov. 14. 15:44
1/6 A kérdező kommentje:
a képlet elején 5x négyzet akar lenni,ill. 5k négyzet
2010. nov. 14. 15:51
3/6 anonim válasza:
Ez a feladat?
5x² - 2(5k+3)x + 5k² + 6k + 1 = 0
4/6 anonim válasza:
Ez lenne a feleadat??
5k² - 2(5k+3)k + 5k² + 6k + 1 = 0
5k² - 10k²-6k + 5k² + 6k + 1 = 0
1 nem= 0
5/6 A kérdező kommentje:
igen ez lenne a feladat!
2010. nov. 15. 18:28
6/6 A kérdező kommentje:
a zárójel utá"x" van nem "k"
aki elsőre írta fel az a jó!
előre is köszönöm a segítséget
2010. nov. 15. 18:30