2010. nov. 10. 19:26
1/6 anonim válasza:
A kérdést, drága moderátoraink kiemelik, és átrakják másik kategóriába!
2/6 anonim válasza:
Mit keres ez a családi kapcsolatok kategóriában???
Egyébként ennek így semmi értelme nincs.
A kettő kötőjel egyenlőségjel akar lenni?
3/6 anonim válasza:
Szerintem erre gondolt:
32-(-7)x7
Nem lehet kiemelni semmit. A szorzást előbb kell elvégezni külön zárójel nélkül is, tehát
32-(-7)x7=32-(-49)=32+49=81
4/6 anonim válasza:
Tudnál mondani olyan esetet, aminél végrehajtható kiemelés?
5/6 A kérdező kommentje:
az lenne hogy, Három heted X - Kettö heted.
Ki lehet emelni vmit, és mit lehet kiemelni.
Az x-után az 1 minusz jel
2010. nov. 10. 20:44
6/6 anonim válasza:
egy kicsi pontosabban fogalmazd meg, 3 heted=2 heted-x????