Mit válasszak esszének?

Figyelt kérdés
Nem régiben értesültem arról hogy kell csinálnunk töriből, egy második világháborúval kapcsolatos esszét. Én sokat gondolkoztam a málenkij roboton, de úgy gondolom hogy a tanárom nem preferálná, mert még nem is tanultuk úgy rendesen, csak a nagymamától hallottam róla (elég sokat). Ti mit ajánlanátok?

#II. világháború #esszé #málenkij robot #nő nemű
szept. 15. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg harc, vérengzés stb. volt Szerbiától Japánig, vagy lehetne akár téma valamelyik fegyver, személy stb., de ha az feltétel, hogy már tanultatok róla, akkor azt neked kell tudnod.
szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy a tanárod nem preferálná?

Egyébként nem látunk a tanárod fejébe - mi lenne, ha a következő óra előtt odamennél hozzá, hogy ezt a témát szeretnéd, jó lesz-e? Akkor biztosan tudnád + ha nemet mond, kérhetsz további útmutatást, hogy milyen témákat "szabad" választani.

szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a tanárod

De amúgy ha könnyű jegyet akarsz akkor személyről írj.

szept. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A II vh mögött meghúzódó filozófia, vallás

A II vh fegyverei

Híres emberek a vh alatt

Emberek, akikről nem beszélünk sokat és a vh után lettek naggyá

Hitler pszichés állapota a 30-as 40-es években

A Führerbunker vezéregyéniségeinek sorsa

Hitler valóban meghalt a bunkerben?

Az atombomba; Hiroshima és Nagasaki

Pearl Harbur csatái

II vh témájú filmek, közös szálaik és különbözőségek

II vh nyomai napjaink társadalmában

szept. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
szept. 16. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!