2024. máj. 24. 22:36
2/3 anonim válasza:
Azért van baj a rendszerrel, hogy ha ezt, ami konkrétan első hét a fizika órán (ha matekon már nem került szóba) nem látja át mindenki és nem tudja egy haverod leírni 2 perc alatt.
A megoldáshoz keresd meg négyjegyű függvénytáblázatban a kinematika fejezetet.
3/3 anonim válasza:
sebesség = út / idő
20m / 7s = 20/7 m/s
A m/s és km/h között pedig 3,6 a váltószám, kb. 10,2857 jön ki.