2023. jan. 16. 13:58
1/2 anonim válasza:
m=1,4kg
v1=16m/s
v2=-14m/s
t=0,03
F:=m*(v2-v1)/t=-1,4*30/0,03=-1400(N)
2/2 krwkco válasza:
Hogy a dolog fizikája is érthető legyen, nem csak a végeredmény:
- mennyi volt a sebességváltozás?
- mennyi volt az átlagos gyorsulás?
- mennyi volt a gyorsuláshoz szükséges átlagos erő?