Köszönöm a segítséget!2010. okt. 27. 20:37
1/3 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mivel lehet bizonyítani, de ha jól emlékszem, ez a megállapodás.
2/3 anonim válasza:
a^n/a^n=1
és azonos alapú hatványokat úgy osztunk hogy az alapot a kitevők különbségére emeljük, szóval: a^n/a^n=n-n
és ugyebár egyértelmű,hogy n-n=0