Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem tudok tanúlni, mért...

Nem tudok tanúlni, mért lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés
egyszererűen nem tudok ott maradni a házi felett midnig elkezdem piszkálni a kezem vagy hasonló , nem értem régen azért nem ilyen voltam :S.. aki tud vmi ötletet ,higy hogyan kezgyek neki h tugyak koncentrálni...előre is kössz
2010. okt. 26. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
oszkunfuzios bubajra van szukséged ettol megered a agyallati lebenyizom ammitol kecskefaszod fog noni majd a spartaiak elrabolnak és egy nagy antenát raknak belléd amibol kis majmok fognak kimaszkalni és ezután megnyaldosák a heréidet :)
2010. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:ASD:ASD::DA:SD:SA:DAS:D:S
2010. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mozogj kicsit, fuss 2-3 kört a ház körül, csinálj 20 guggolást v vmi ilyesmi, ettől kicsit jobban fogsz tudni koncentrálni!

én épp mikrot tanulom, annál már ez se segít...:D

2010. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Találj ki valami kis szokást tanulás elé. Pl ülj le, pakold ki a táskából a cuccaidat, válogasd tantárgyak szerint, igyál egy fél pohár vizet, hegyezd ki a ceruzád. De ezt mindig és ugyanolyan sorrendben. Így az agyad egy idő után megtanulja, hogy ha ezt a cselekvéssort elvégzed, tanulás követlezik.

Persze ez nem azt jelenti, hogy egyik napról másikra koncentráltabb leszel, az elején igenis meg kell szenvedni érte, hogy kialakuljon ez a szokás, de idővel könnyebb lesz.

Másik módszer: én járkélni szoktam. Így csak a jegyzet létezik, arra figyelek, mert más nincs a környezetemben, ami elvonhatná a figyelmem.

2010. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!