2010. okt. 25. 17:13
1/2 anonim válasza:
v = 196 km/h = 54,44 m/s
a = 2,5 m/s^2
t = v/a = 54,44/2,5 = 21,77 s
Mivel 0 kezdősebességű, egyenletes gyorsuló:
s = (v/2)*t = 27,22*21,77 = 592,84 m
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. okt. 25. 17:35