Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit köszönnél meg Árpád vezérnek?

Mit köszönnél meg Árpád vezérnek?

Figyelt kérdés
Azt a házi feladatot kaptuk, hogy küldjünk egy e-mailt Árpád vezérnek.A levélben le kell írnunk, hogy mit köszönünk meg azért hogy a Kárpát medencébe hozott minket.Nektek van valami ötletetek?Ti mit köszönnétek meg?
2010. okt. 25. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A jó földrajzi elhelyezkedést, hogy ha kiönt a tenger, felfogják a hegyek, hogy védett (természetesen), hogy nem fekszik törésvonalon (= nem valószínű a földrengés, ha jól tudom,ez következik belőle), hogy nincs vulkán a közelben. Viszonylag tiszta, iható víz, termőtalaj is okés. Változatos időjárás, de nem szélsőséges. Ezek most földrajzi szempontok voltak, de majd a többiek írnak mást, én nem tudok. De remélem, hogy azért segítettem egy kicsit :)
2010. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Szegény ember ha feltámadna, és látná hogy milyen birka nép lettünk, lehet hogy sírvafakadna.
2010. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
LoL, elküldöd a címét nekem is?
2010. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!