Segítsen már valaki?

Figyelt kérdés

Üzemében új csoportvezetőre van szükség, ezért meghirdetik az álláshelyet. Főnöke megbízza azzal a feladattal, hogy a felvételi beszélgetéseken tájékoztassa a csoportvezető-jelölteket a munkaszervezés elveiről, irányításáról.

Mellékletek: munkaköri leírás, vállalati szervezési felépítés

Információtartalom vázlata

– A zavartalan működés biztosítása

– Irányítási folyamatok szerepe

– A munkaidő különböző formái

– A rendkívüli munkavégzés feltételei

– Pihenőidő és szabadság kiadása

ezt kellene kidolgoznom:S az első kettőre nem találok anyagot:S valaki segítenie?

köszönöm!


2010. okt. 22. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


A másodikra találtam csak valamit. Egyébként hadd jegyezzem meg kérdező, hogy:

- Ha felteszel egy kérdést, akkor az lehetőleg ne parancsoló módban(felkiáltó vagy ahogy tetszik) jelenjen meg és ne kérdőjel legyen utána. Mert ez inkább így hangzik: Segítsen már valaki!

- Egy tanult ember - legalábbis olyan akit tisztességes beszédre tanítottak (fogalmam nincs, hogy téged mire ezért ebbe nem megyek bele - így tesz fel egy kérdést: Ha szépen megkérlek segítenétek nekem? Segítenétek nekem légy szíves ebben a feladatban? És még ehhez hasonlók... Egy embert nem utasíthatsz bármire. Egy embernek csak az édesanyja parancsolhat. Így most én se parancsoló hangnemben mondom ezt, hanem szépen megkérlek rá, legközelebb formázd meg jobban a kérdésed. (:

2010. okt. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Igen igazad van nem így kellett volna megfogalmaznom a kérdést csak nagyon ideges voltam! Mert ez nem az én feladatom hanem a tanár feladata lenne mert nem nekem kellene kidolgoznom úgy a tételt hogy semmi anyagot sem ad hozzá sőt ő is hozzá teszi hogy nincs hozzá könyv sem meg semmi sem de csináljam meg mert jegyet kapok rá! Nekem kell kidolgozni a tételt ami az ő feladata lenne mert lusta össze állítani és leadni hozzá a megfelelő anyagot ami alapján össze lehetne állítani???? Kérem szépen hogy van ez???

De igazad van csak ideges voltam amikor ezt a kérdést kiírtam:S

2010. okt. 24. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!