A rombusz átlói 14 cm és 48 cm.

Mekkora a magassága?


A válaszokat előre is köszönöm:)



2023. dec. 9. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
66%

T=14*48/2


a^2=7^2+24^2


T=a*m

2023. dec. 9. 14:34