Egy derékszögű 3szog átfogó tartozó magassága 4cm és 9cm szakaszra bontja Mekkora köré írt kör sugara Átfogójahoz tartozó magassága és terülte? Háromszög hegyesszögei ?

2023. ápr. 7. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
gondolom, 6,5 és magasságtétel után szögfüggvények
2023. ápr. 7. 19:16
 2/2 anonim ***** válasza:

Magasságtétel: m=sqrt(4*9)=6.

T=13*6/2=39

r=(4+9)/2=13/2

2023. ápr. 7. 19:46