2023. nov. 12. 10:52
1/2 anonim válasza:
e:= y-3=m(x+4)
x-tengelymetszet: (y=0) a=(-3-4m)/m
y-tengelymetszet: (x=0) b=4m+3
|a*b/2|=25
...
Meg tudod oldani?
2/2 anonim válasza:
4 megoldást kapsz m-re:
M:={-9 / 2, -1 / 8, 1 / 2, 9 / 8}