Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan puskázzak egy olyan...

Hogyan puskázzak egy olyan tanárnál, aki folyton járkál doga közben? (nem kérek olyan válaszokat, hogy tanuljak)

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nekem volt ofőm volt ilyen. Azt is meglátta, ha a terem legvégében ülő v.ki máshogy fogta a tollat, és képes volt mindenbe belekötni.

Utálta mindenki, tényleg kiállhatatlan volt.

2010. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mesélte egy tanár ismerősöm, hogy ameddig nem lett ő is tanár, nem hitte el, de igaz:

Mindenkin látszik, hogy mire készül. Aki puskázni akar, egész máshogy viselkedik, mint egy olyan ember, aki tanult. Szóval nem biztos, hogy a járkálás miatt veszi észre a tanár, hogy puskázol.

2010. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tanár függő, minden tanárt személyesen ki kell ismerni, és menni fog, persze van 1-2 kivétel is!!!
2010. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, utsóhoz csatlakoznék, ezt egyszer mi is beszéltük egy nagyon fiatal tanárunkkal, kérdeztük, hogy mennyire nehéz kiszúrni ha valaki puskázik, erre kb egy ilyen pffffhhssssszhhh+felröhögés volt a válasza, hogy háát nagyjából semennyire... pedig ő aztán nem volt egy kifinomult gyakorlott tapasztalt vasfegyelmet tartó tanár, akkor volt talán 23 éves...

persze, nem minden tanár vesz el mindig mindent, de szeme azért még van.


Egyébként ha tényleg nagyon pofátlan vagy, és pókerarccal meg tudod oldani, akkor lehet esélyed. De ehhez előtte lehet hogy tanácsosabb máshol gyakorolni a színészi képességeidet.

2010. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!