2010. okt. 17. 19:58
 1/5 anonim válasza:
-8,3 : 2/3 = -8,3 * 3/2 = -8,3 * 1,5 = -12,45
2010. okt. 17. 20:02
 2/5 anonim ***** válasza:
-12,45
2010. okt. 17. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
-12,46 három tízedessel.
2010. okt. 17. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Számológépet ismered?
2010. okt. 17. 22:13
 5/5 A kérdező kommentje:
jah csak rosszúl van beállítva és törtként adja meg
2010. okt. 17. 23:07