2010. okt. 17. 19:58
1/5 anonim válasza:
-8,3 : 2/3 = -8,3 * 3/2 = -8,3 * 1,5 = -12,45
5/5 A kérdező kommentje:
jah csak rosszúl van beállítva és törtként adja meg
2010. okt. 17. 23:07