Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nagyon nehezen megy számomra...

Nagyon nehezen megy számomra az angol és a matek. Nem tudom eldönteni, hogy melyikből menjek korrepetálásra. Mit csináljak? Azt tudom, hogy a matekért kevesebbet kérnek.

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Matekot talán a szüleiddel tudsz tanulni, viszont az angol fontosab szerintem. Menj angolra. Matekot meg leülsz szépen és bámulod, amíg meg nem érted. Könyvek internet segítségével. Hiddel én is így tanulom, mert órán annyira gyorsan haladunk és szarul magyaráz a tanár, hogy csak a tábláról írom. Otthon leülök és nézem h miből mi lett. És így vagyok 4-5ös (10.ben) Mindenképpen angolra menj szerintem.
2010. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszáj választani, akkor inkább matekból, azt nehezebb megérteni, több magyarázatot igényel. A nyelvet végül is egyedül is meg tudod érteni illetve hozzáértő osztálytársaid segítségével, és ha naponta foglalkozol vele, pl veszel egy megoldókulcsos munkafüzetet, meg is tudod tanulni, inkább idő kérdése, mint agyé. Ha van konkrét kérdésed angolból, írhatsz nekem privátot, elmagyarázom.
2010. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, sikerült két gyökeresen ellentétes választ kreálnunk, én pont az angolra mondom azt, hogy addig ül és bámulja könyvek és internet segítségével, amíg meg nem érti.
2010. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig attól függ, milyen a beállítottságod. Ha csak nehezen megy a matek, még az is, amit 8* a szádba rágtak, akkor matekozz. Angolt pedig úgy is tanulhatsz, hogy filmeket nézel. Ettől jól fejlődik a szókincsed és a hallott szövegértésed. Ha a matekot tanári korrepetálással, vagy szülői, haveri segítséggel meg tudod érteni, menj angoltanárhoz, mert ő azért közelebb áll a nyelvvizygához/angolórai angolozáshoz, mint egy film.
2010. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hol laksz pontosan?
2010. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!