2023. ápr. 26. 17:51
2/6 anonim válasza:
A kérdést is nekünk kellene kitalálni az eredményhez? :D
3/6 anonim válasza:
2y + 3x = 490
x - y = 80
Szivesen.
4/6 anonim válasza:
2y + 3x = 490
x - y = 80
-----------------
2y + 3x = 490
2x - 2y = 160
-------------------
Összeadva a kéz egyenletet:
5x=650
x=130
130 - y = 80
y=50