Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van valaki németes? Kéne egy...

Van valaki németes? Kéne egy kis segítség.

Figyelt kérdés
ha van valaki akkor irjon aztán irom h mit kéne fordítani
2010. okt. 7. 23:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Rohadjatok meg miattatok nem lesz házim, pedig már télleg rászántam magam...
2010. okt. 7. 23:38
 2/7 anonim válasza:
48%
Segitek ha akarod :)
2010. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Bmeg, milyen stílus ez, h "Rohadjatok meg" csak azért, mert te történetesen LUSTA, vagy képtelen vagy a házi feladatodat megcsinálni, és azt várod el, h itt vki helyetted megcsinálja.....ha meg 10 perc alatt nem jelentkeznek tömegesen, akkor máris hisztizel...pffffffffffffffff!!
2010. okt. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jé : D akkor te most hü.lye pic.sa vagy :D? vagy ilyen beképzelt raj csávó amúgy :D?
2010. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

na monnd azt a feladatot segítek:)

most komolyan

2010. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jajj mért ne írtad a kérdést rohadj meg segítettem volna már rászántam magam te meg nem vagy képes írni???

hát b@szd meg !!!!

2010. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaj istenem minek kell mindent komolyan venni, én ezt viccesen gondoltam, amúgy meg nem aktuális már XD

Nem vagyok se h.ülye p.icsa se raj csávó :D

és köszi annak aki segíteni akart, látom attól még h én "bunkó" vagyok vannak normális emberek :)

2010. okt. 9. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!