Valaki le irna az egeszet?hazi dolgozathoz kell es nem ertem hiaba probalkozom2023. febr. 6. 19:56
1/4 anonim válasza:
A megtett utak egyenlősége miatt:
g/2*t^2=1.8*(g/2*t^2-g/2*(t-2)^2)
t^2=1,8(t^2-(t-2)^2)
Ezt már meg tudod oldani?
2/4 anonim válasza:
Mit ábrázol a felfelé kacsacsőr?