Milyen magasrol esett az a test amely a teljes ido alatt 1,8szor akkora utatt tett meg mint az eses utolso ket másodpercben?

Valaki le irna az egeszet?hazi dolgozathoz kell es nem ertem hiaba probalkozom

2023. febr. 6. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A megtett utak egyenlősége miatt:

g/2*t^2=1.8*(g/2*t^2-g/2*(t-2)^2)


t^2=1,8(t^2-(t-2)^2)


Ezt már meg tudod oldani?

2023. febr. 7. 07:40
 2/4 anonim válasza:
Mit ábrázol a felfelé kacsacsőr?
2023. febr. 7. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Hatványozást.
2023. febr. 7. 19:42
 4/4 anonim válasza:
köszi
2023. febr. 9. 18:39