Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítanátok nekem az...

Lefordítanátok nekem az alábbi szöveget? Sürgősen kellene holnapra, de nem tudom.

Figyelt kérdés

Szeretem a karácsonyt. Szenteste, otthon vagyok, a családommal.

Általában mindig tudom mit kapok. Együtt szoktuk megvenni az ajándékokat.

Anyuék mindig mondják, hogy ne vegyek nekik semmit, de én mindig

meglepem őket, egy kis aprósággal. Nagyon örülnek neki. Karácsonykor jönnek a rokonaink,

vagy mi megyünk a rokonainkhoz. Tőlük általában pénzt szoktam kapni, mert nem tudják, mi az amit szeretnék Az ünnepi menü, halászlé, zserbó, hal, és még sok finomság. A fát én, és a húgom szoktam díszíteni, apa pedig segít felrakni az égőket. A húgom rajzolni szokott, vagy az iskolában készít valamit, és ezt adja karácsonyra. Nálunk így zajlik a karácsony.


2010. okt. 4. 16:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem oda írni, hogy németre kellene XD
2010. okt. 4. 16:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Ich liebe Weihnachten. An Heiligabend bin ich nach Hause, meine Familie.

Generell habe ich immer wissen, was zu bekommen. Gemeinsam haben wir benutzt, um Geschenke zu kaufen.

Mama sagte immer, nicht zu kaufen sie nichts, aber ich habe immer

Überraschung ihnen ein wenig aprósággal. Sehr glücklich für ihn. Zu Weihnachten sind die Verwandten kommen,

oder um unsere Verwandten zu gehen. Normalerweise habe ich benutzt, um Geld von ihnen bekommen, denn sie wissen nicht, was wir für den Urlaub Menü wünschen, Fisch, Zserbó, Fisch und vieles mehr Subtilität. Der Baum, den ich, meine Schwester und ich zu dekorieren, und helfen Dad felrakni der Brenner. Meine Schwester ist zur Erstellung oder etwas in der Schule, und geben dieses Weihnachten. So erfolgt bei unserer Weihnachtsfeier.


am itt szoktam én fordtani..:

[link]

2010. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem akarok bunkó lenni, de az ilyen google-s fordítás nagy nulla. És ezt elsőre kiszúrja a tanár, ha van egy kis esze... Csak az előző hozzászólónak írom.
2010. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ich mag Weihnachten. Am Heiligabend bin ich mit meiner Familie zu Hause. Meistens weiss ich, was ich bekomme. Wir kaufen die Geschenke zusammen ein. Meine Eltern sagen immer, ich soll ihnen nichts kaufen, aber ich überrasche sie immer mit einer Kleinigekeit. Sie freuen sich sehr darüber. Zu Weihnachten kommen unsere Verwandten oder wir gehen zu unseren Verwandten. Von ihnen bekomme ich meistens Geld, da sie nicht wissen, was ich möchte. Das Menü ist: (halászlé, zserbó-ezeket nem tudom), Fisch und andere Köstlichkeiten. Ich und meine Schwester schmucken den Baum, Vati hilft die Leuchten aufzuhängen. Meine Schwester zeichnet meistens oder bereitet etwas in der Schule zu, und gibt uns sie zu Weihnachten. Bei uns verlaufen Weihnachten so.
2010. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!