Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki fordítsa le nekem...

Valaki fordítsa le nekem ezeket a mondatokat angolra, légyszi! De ne fordítóval, mert azzal én is tudom. /? /

Figyelt kérdés
"Neked beszélned kéne anyukáddal.Mondd meg neki, hogy te nem szereted, ha kitakarítja a szobádat.Mert te szereted ha rendetlen a szobád.És értse meg, hogy az a te birodalmad,és akkor szeretnéd ha rend lenne ott, amikor te akarod.Ha ő takarít ki, akkor nem találsz meg semmit."
2010. szept. 20. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

És mi ez? Házi? Vagy cserediák program? :)

Legalább hadd tudjuk minek kell.

2010. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ha már a házifeladat alizébe van, akkor nem nehéz kitalálni. :D Meg amúgy ha még tudtok tanácsokat arra mondani, hogy mit beszéljen meg az anyjával, hogy ne mennyek be a szobájába takarítani, azt is megköszönném, mert 8 mondat kéne. :S
2010. szept. 20. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
You should talk with your mother. Tell her, that you don't like, when she cleans your bedroom. Beacuase you like it when your room is untidy. And she have to understand, that it's your empire, and you just like tidyness in it, only when you want. When she cleans it, you can't find anything.
2010. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem:


You should talk with your mother. Tell her that you do not like her cleaning your room. Because you likek your room to be a mess. And tell her to understand that it is your room, not hers. And you would only like it to be clean when you feel like it. If she cleans up you do not find anything.


A 4. mondatból inkább kettőt szerintem. és már csak 2 kell.:)

2010. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!