Megoldod nekem kerlek?! (matek)


Alakitsd at ireducibilis torte.


1,45 ; 0,4(5) ; 2,(45)


2010. szept. 18. 18:46
 1/2 A kérdező kommentje:
mar nem kell mert megoldottam :)
2010. szept. 18. 19:02
 2/2 Walter_Dornberger ***** válasza:

1.45=29/20 29 prím, irred.

0.4/5 ha ez akar lenni akkor bővítem 10 szeresére és 4/50=2/25

a 2,(45) -öt nem értem de az algoritmus ugyanez.

2010. szept. 22. 17:58