Pl. a+b-c=a-c+b ?2022. máj. 4. 06:42
1/2 anonim válasza:
Ebben az esetben nem számít. Ugyanazt jelenti.
2/2 anonim válasza:
Olyan műveleteknél számít, amik nem asszociatívak, kommunitatívak, disztributívak. Az összeadás az nem ilyen, tehát itt nem számít.
Ugyanaz a helyzet, mint skalároknál ("számoknál"), ahol mondjuk a*b=b*a viszont a:b=/=b:a