Matek házi, tudsz segíteni?


gyök alatt x (csak x) + 1


gyök alatt 81*400


gyök alatt 9A a másodikon , ha a nagyobb vagy egyenlő mint 0


gyök 30 * gyök 20


2010. szept. 12. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nagyon ertem h mit akarsz, csak sejtem:

-sqrt(x)+1 -nek ck akkor van ertelme ha x>=0 (ha R-en dolgozol)

-sqrt(81*400)=sqrt(81)*sqrt(400)=9*20=180

-itt lovesem sincs h mit akarsz

-sqrt(600)=10*sqrt(6)

2010. szept. 12. 22:49
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)

amúgy ma ellenőriztük és nem is volt nehéz,én bonyolítottam túl :)

2010. szept. 13. 16:14