gyök alatt x (csak x) + 1
gyök alatt 81*400
gyök alatt 9A a másodikon , ha a nagyobb vagy egyenlő mint 0
gyök 30 * gyök 20
2010. szept. 12. 16:37
1/2 anonim válasza:
Nem nagyon ertem h mit akarsz, csak sejtem:
-sqrt(x)+1 -nek ck akkor van ertelme ha x>=0 (ha R-en dolgozol)
-sqrt(81*400)=sqrt(81)*sqrt(400)=9*20=180
-itt lovesem sincs h mit akarsz
-sqrt(600)=10*sqrt(6)
2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
amúgy ma ellenőriztük és nem is volt nehéz,én bonyolítottam túl :)
2010. szept. 13. 16:14