2022. jan. 19. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

t = 10 s

v = 27 km/h --> átváltani m/s-ra

m = 80 kg

Fl = 500 N

F = ?


a = dv/dt = (v1-v0)/t = v1/t

F - Fl = m*a, tehát:

F = m*v1/t + Fl


A számolás a tiéd.

2022. jan. 19. 22:05
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2022. jan. 19. 22:06