Több mint egy hétig hiányoztam és most teljesen kavar van... Az ilyen feladatok amúgy sem mennek annyira jól. Nagyon megköszönném ha valaki segítene.


[link]



2021. nov. 23. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Az osztálytársaidat kérdezd!
2021. nov. 23. 18:15
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél... .-.
2021. nov. 23. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha őket megkérdezed, akkor talán többet, mint gondolod... :)
2021. nov. 23. 18:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha meg tudták volna adni, talán nem is jöttem volna ide :)
2021. nov. 23. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Ebből tudsz kiindulni:

Az N menetszámú tekercsben indukált feszültség: Ui=N·ΔΦ/Δt

Az elsőnél ΔΦ=0,2·10⁻⁴ Wb, Δt=0,1 s és az a) esetben N=1, a b) esetben N=1200.

A másodiknál: ΔΦ=ΔB·A

ΔB=0,02 T, Δt=0,16 s

2021. nov. 23. 20:44
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
54%

Gyertek, kedves feladatok, segítek lemenni.


Jelszavunk a nyugalmi és a mozgási indukció. Szívesen segítek, ha megmutatod, hol tartasz. Amíg nem csinálsz semmit, én sem látok okot, hogy ne így tegyek.

2021. nov. 24. 14:30