2021. nov. 11. 00:02
2/4 anonim válasza:
A primitív függvénye x^2=13^2-10^2=69.
3/4 anonim válasza:
@2: a primitív függvénye x^2 / 2 (+ konstans), vagyis
a határozott integrál értéke:
(13^2 - 10^2) / 2 = (169 - 100) / 2 = 34.5
4/4 anonim válasza:
@2
Bocsi, elnéztem! Neked van igazad. Tanulság: 3 óra alvás után, kávé előtt nem számolunk semmit. :)