mivel kell kezdeni és hogyan tovább? köhi2010. szept. 2. 10:47
11/12 anonim válasza:
elsőnek a zárójellel majd a szorzásokkal folytatod
5*5*12-32-200*2=
300-32-400=-132
12/12 anonim válasza:
Ez a 300 meg hasonlók hogy jöttek ki azt nem is értem én.
5*5*12-(16*2)-200*2=136
5*5=25
25*12=300
300-32=268
268-200=68
68*2=136!!!
Így jön ez ki kérem. :D