Hogyan kell kiszámolni az ilyen feladatokat?2021. okt. 3. 08:06
11/15 anonim válasza:
8-asnak van igaza.
50 almáspite 49 méreg.
Ha 3-at megeszel akkor legalább 2 mérgezett így 0.
Ha a szöveg más akkor nyilván a feladat is, de ebben a formában 100% hogy meghalsz.
12/15 anonim válasza:
Kieg.: Amennyiben a javított szöveg a helyes akkor Pelenkásfiúnak van igaza
13/15 A kérdező kommentje:
A javított szöveg (1. válasz) az aktuális verzió.
2021. okt. 3. 11:06
14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. okt. 3. 11:08
15/15 anonim válasza:
50 pitéből 45 mérgezett és 5 jó.
túlélés: (5 alatt 3)/(50 alatt 3)=1/1960=0,0005102
halál: 1-(5 alatt 3)/(50 alatt 3)=1959/1960=0,9994897959