2021. ápr. 23. 14:52
1/1 dq válasza:
A gép
: W = p*t = 294kW * 3 min
munkát végzett
: s = 35 m
úton, így a test súlya
: F = W/s =
: = 294kw*3mins/35m = 1 512 000 newton
( [link] )