Kérlek, segítsetek ebben a feladatban.2021. ápr. 20. 14:23
1/1 anonim válasza:
sin(alfa)=3/4 => alfa=48,59°
(d/2)/0,5=tg(alfa) => d=tg(alfa)=1,13(m)