2021. ápr. 19. 13:49
1/5 anonim válasza:
Az írásbeli pontszámodat kivonod 38-ból és annyit kell elérned e kettesért a matek szóbelin középszinten.
Például ha a 100 pontos írásbelin te csak 12 pontot értél el akkor az 50 pontos szóbelin neked 38-12=26 pontot kell produkálnod.
2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
és ezt a 38 pontot miből származtatták?
2021. ápr. 19. 14:06
4/5 A kérdező kommentje:
de van lehetőség javításra szóban
2021. ápr. 19. 14:11
5/5 anonim válasza:
Akik az érettségin 12-24% közötti értéket ért el annak tavaly is volt szóbelije.
150*0,25= 37,5 ~ 38 pont
38/150=0,253=25%