Ha valaki matek érettségin nem éri el a 25% ot akkor szóbelin mennyit kell elérnie a ketteshez?

2021. ápr. 19. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az írásbeli pontszámodat kivonod 38-ból és annyit kell elérned e kettesért a matek szóbelin középszinten.


Például ha a 100 pontos írásbelin te csak 12 pontot értél el akkor az 50 pontos szóbelin neked 38-12=26 pontot kell produkálnod.

2021. ápr. 19. 14:04
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

és ezt a 38 pontot miből származtatták?

2021. ápr. 19. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Nem lesz szóbeli szóval bukta
2021. ápr. 19. 14:07
 4/5 A kérdező kommentje:
de van lehetőség javításra szóban
2021. ápr. 19. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akik az érettségin 12-24% közötti értéket ért el annak tavaly is volt szóbelije.


150*0,25= 37,5 ~ 38 pont

38/150=0,253=25%

2021. ápr. 19. 14:17