1.Számitsa ki a D pont kordinátáit.
2. Írja fel az ABC háromszög B csúcsán áthaladó magasságvonalának egyenletét .
3.Igazolja hogy az ABC háromszög B csúcsánál háromszög van.
2021. ápr. 19. 08:51
1/1 anonim válasza:
1) D=2B-A =>
2) n=AC(7; 24)
mb:= 7x+24y=7*8+24*0
...
3) Nem értelmes kérdés.